neni záč =D aj nabuduce....tak se vidime na koncertee v nitre...i hope ;) see ya ja
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
neni záč =D aj nabuduce....tak se vidime na koncertee v nitre...i hope ;) see ya ja
caf tak ok, skoda no neviete o niekom? dost nam to suri ale len tu z blizka.......
cawte ryby!!!mame nju pesnice ta ked cete ta sa kuknite na to....mozme dakedy aj koncik dat.....ta ked daco bude mozne ta sa ozvyte aj my vam sa ozveme....cawte zatim
cafte hosi zhaname este jednu bandu na koncik do ICCT na 8.12./Slave 4 You+ Nahodni znami/nechcete si zahrat ozvite sa nam na jeremyrules@centrum.sk alebo na profil cawes
hoooj
Vybavuje sa taka akcia v Ruzbachoch pri St.Lubovni
otazka ci by ste prisli ... hm?
je to v stadiu vyvoja tak by som rad vedel nazor.
cafte
Viva la Retarded Fish a este aj rum:o)
Fando
Ta ne? :o) diky za super akciu chalani... skoda ze sme hned 5 metrov za legionarmy chytili pokutu ..GPS zradil a fizlikovia nas vycihali... podla mna tam cakali cely den na nas... :)))
važne THANX vam všetkym... tešime sa najbližsie na Vas :)
Cmuky na riťuľky :-*
dikes za brutal koncert v sobotu u legionarov..dobry ste boli ... velmi dobre pogo bolo pri vas... tesime sa na dalsie vase koincerty... LinkinZuZka a PunkLienka
Tiež zdravime, (-: raz niekedy na vašich narodeninách. Adios :-)