diki cervicku :)
LEPORELO
wase songy su moc jednoduche :-/
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
wase songy su moc jednoduche :-/
diki cervicku :)
hejky kluci...vaše songy se mi fakticky líbí...jsou fakt pěkný...;-);-)
no ale aji tak, ta fotka s pamelou, zasmal sem se :D
hrajete fakt dobre a ve photoshopu koukam vam to nejde o moc min :)) tak snad nekdy v brne...cuzz:P
ta šak mace pluno ta čo do boha...
Cafte. Chcel by som vedet ci by kapela nemala zaujem sutazit na projekte Blastbeat. Dostali sme na vas typ od New Project. Viac sa dozviete na stranke www.blastbeat.sk/insomniaproduction tam su na nas kontakty. Boli by sme velmi radi keby ste dosli.
asap
Ta davaj hetka ne?
ou je chalani....dzive to matee teraz:D to uz len aby som na koncik dosla:)
heey to som ja, v pohodke :))