zdravim to ako vy volate kapely do KE ?? alebo ako je to v tom A-I-R CREW ?? lebo ak by sa dalo kks tak by sme dobehli do KE zahrat pozrite kapelu www.bandzone.cz/tizlode dufam že sa bude lubit :D:D
..... tak nech sa dari chalani
s pozdravom palo












