co je M! ?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
co je M! ?
ale lubi sa mi aky mate zmysel pre humor :D
dobre tak nebudem ;-) ... vypadate byt sympaťáci ;-) tak snad dakedy v BA...
tak vam mam aj vynadat alebo co? :D
zdravim.. ja som sice baba :D ale v pohode... to "moj krasny"ma potesilo ;) no a ja si myslim ze v Randali by ste mohli hrat.. xkrat su tam koncerty ktore nezaplnia kapacitu Randalu...hm?
v pohode petuuu sak fajne bolo .... aj tak sme sa dali dole :... a dame sa ucite aj nabuduce fakt v pohode ....trebalo by dalsi koncert niekedy este ..... tak sa trimaj zatim .. aj cele RF cawes
vy co mate v galerii jake fotky :D vam to dobre .ebe :D ale ne ... lubi sa mi vasa muzika, mohli by ste dojst do BA v najblizsej dobe...
zee ja ozraaan ci pana to co je toto za švet :D:D .....noo ja uz sa krotim :D:D teraz do skoly chodim ta tak ....... a nepite uz tolkOOOO :D:
nazdar....noooo tha bars fajne bolo.....az bars fajne.....sa tesime na dalsiu spolupracu, diky za koncert a aj za tie zabudnute veci, fakt vdaka.......taka malickost, ked budete mat fotky tak sa ,prosim, ozvitebo nas uz nefotili ani neznam.....tak rocku zdar
Cafte chrusty " )
No jasan fajne bolo v SL ale tak v Kosiciach bude tiez hehe " )
Inak Kosice Nebra a ides 82% za 23 SK
ufh no vydim to tak ze neuvidim hehe " )
Do skoreho videnia