presne! peto, vasa hudba neni originalna, rob stym daco! hraj daco co ta nebavi a necitis to tak, ale aspon sa to nebude podobat.. no neviem sice na co ale to je jedno. sa proste podobas! onicom si, sa nepodobaj!
M!
danko-jogurt-RF
Chaaaaaaach ... ja som už moc vtipny ... musim sa krotit ..









