zdravicko panove nedal by sa zriesit nejaky koncert??? niekedy 12.septembra u vas alebo co ? :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravicko panove nedal by sa zriesit nejaky koncert??? niekedy 12.septembra u vas alebo co ? :)
Clanok o TV RockFeste :)
http://www.ipunk.cz/clanek.php?id=5832/…
säääruzte ludze... ta co...dajak mártvo z tadzik nalada idze...
Jj, jasné...a to vám mám prej veřit jo?? hahahaha :-P
Teeeeda, kluci, koukám že je s vámi sranda :-) tak jo, já vím teda budu věřit ;-) předpokládám, že se teda s klukama z Náhodného Wískitu znáte žeeee :-)) podle toho jak si pěkně píšete... ;-) :-))
No jako nemáte zač ;-) ... a určitě se někde potkáme...svět je málý přece :-))...
PS: a vám věřit můžu? :-))))
Super hudba... a ty vaše fotky...u některých jsem fakt nemohla :-)))
sam džugboks nam pisal! ta to jake fasa :) dik za echo :) vidzime še
Maťulienulko
caute hosi potrebujem surne vase cislo odpadla mi kapelka z akcie na zajtra 2.08.08 nechcete s nami zahrat
na sigorde bude poprdeli vecer sa premieta kino
ozvite sa ryyychlooooo je to suurne diikk___!!!!!!!!!!!!!!
cenapravdy
Pridali sme nejake nove foto
Van Dan