To vies... ja som ich pokrvny brat :o)
"Ze, postoj chvila neskutocna..."
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To vies... ja som ich pokrvny brat :o)
"Ze, postoj chvila neskutocna..."
mooore frozenakovi pisete a mne ani len neodpisete??
a mna nelubite??? bohaaa...nenavidim Vas... :o)
Mater jeho junaci švárni aj ja vas aj ja vas:)))
Fando
zdravim:) taka otazka.. nemohli by ste dat aspon par pesniciek aby sa dali stiahnut a dat sem tu vasu novu? ta je dost ppci :) vela uspechov prajem :)
pcheche no toto skoro som sa posral hehe mami " )
no co hosani ako sa studiruje hm???
Nazdar:P...ja len ze pjekne ste to tam davali :P v piatok :)....vela stastia v buducnosti :D:P
Zdravim vsetkych prajnikov aj neprajnikov :)
Ja len ze, kludne sa mozte vyjadrit k pre vas negativnym pripadne kladnym veciam ohladom nasej hudby a vobec kapely :)
Cešime še na Vas...Milan Pstruh
one,tuto yvory vravel ze dojdete za cestak zahrat,ta reku ci nechcete teraz 20., co budeme robit koncert ,vdaka:)
a kedy by sa mal konat ten festival??? nedalo by sa na neho nejako dostat aj nas? hmmm