vies co marek, palo on pikuje :D:D:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
vies co marek, palo on pikuje :D:D:D
...ze, postoj chvila neskutocna.... sicko naj ... :-)
Šecko naj Maťko !!!:-)
Fando
teda zneje to skoro profiiiiiiii
nazdarek ....... paradny novy song dufam ze sa este chystate zavitat k nam do BB ....... drzte sa zatim
v pohode pripomina mi to stary dobry blink:)a nevidime sa bohuzial v NR:(ale ak dojdtete 21.4 tak sa vidime:D
sa mi skoro postavil z toho vazho videa phenis, tešli, nemate doma chladničku dpc ze nosis horčicu v ušiach?
Nazdar pani......11.4.2009 v Nr naozzay mohli by ste??? a nejaky vymenny koncik ak by bol moznyy.......
ješiš..to určite patrilo mne..sa červenam :-**
Dakujem vam fešaci :-* :-)