Merry Christmas and Happy New Years putuje z města pod Ještědem - Liberec CZE ! Jen tak dál hoši...těším se na nové album, skvělá hudba...Pamatuju ještě na pecky THANX a Teenage Life, čím dál tim lepší ...! tak adieu
http://farmaruv-svet.blogspot.com/












