öle
tak vela stastia s novym materialom
a okrem toho
P.F.uj do ňú jír 2009
ivin
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
öle
tak vela stastia s novym materialom
a okrem toho
P.F.uj do ňú jír 2009
ivin
Ahoj kluci, děkuju za pozvánku.. nezníte vůbec špatně :-).. jen tak dál.. moc hezká písnička ta nová.. házim do oblíbenejch ;-).. mějte se ;-)
NO NIEJE TO ZLE :P
Nazdar, nz:) no jasne da sa tu nieco vybavit... drzim palce nech sa dari;)
:D..no človek je rad,ked vidi že na svete existuje viac retardov :D:D...
:-*** FIRE IN THE ASSHOLE :-***
dovolim ti zobrat dana so sebou aby ti robil spolocnost
Moj pravnik rozhodol ze budete na silvestra v jednej vani s kaprami na hlavnej za trest..Tešli nie..on je v pohode a mam ho rad:) ale ty mato pokľakneš
nerobte si tľko reklám chlapci:D:D:D ale nene.....držím palce s tým novým albom :):)
uf... nebars
ste rozladeni jak dive svine.