takze, chvaalim obal- skvela praca, pekny, vystizny a hlavne neprečačkany taky akurat s paradnym nazvom :) este len to vnutro by bolo fajn vypocut si cele :) ale z tych ukazok počut, ze to bude pecka :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
takze, chvaalim obal- skvela praca, pekny, vystizny a hlavne neprečačkany taky akurat s paradnym nazvom :) este len to vnutro by bolo fajn vypocut si cele :) ale z tych ukazok počut, ze to bude pecka :)
ALoha borci...tak sem poslechnul aspon ten sampler a fakt paráda...skvělý že na tom albu máte jak novější tvrdší věci, tak starší pop-pukovější flákoty...Nový album chci co nejdřív mít, ale sem až ze severu Čech, tak doufám že to nebude větší problém...
žijte v míru a množte se 8-) Mr. Farmer
pochopila som.. ale :D tak do jesene hadam stihnete volačo tutok vTN.. :D a šak už som na vás boua.. raz.. :D ale to bolo dávnejšie.. v Máji v BB v Tartarose..minulý rok.. ak sa vám niečo marí.. :)
noo tak to urcite dojdem :) staci len napisat kde a kedy a urcite si vas pridem pozriet aj nazivo :)
to marek ::: heej to ja som ta stretol ;-)
Som rad,ze si nas checkol a tak isto, zee sa aj pacii :P
Budeeme radi, ak sa niekedy uvidime na koncerte ( najblizsie na krste albumu v KE )
Info o tom koncerte sa este upreesni :)
Zatim sa drz..cuus.p.
nooo.. minule som v meste stretol niekoho od vas z kapely v meste... uz neviem ktory si to bol lebo bol som trosku pripity :D isiel som s jednou kamoskou a bavili sme sa o Blinku182....a si mi povedal ze si mam pozret aj tu vasu kapelu :) nooo musim uznat ze je to fakt dost dobre... prijemne ste ma prekvapili :) pozdravujem
páni, tak v apríli sa vidíme na jednom pódiu v Martine...tešíme sa :)
... grullo (WS)
xixi..polial som kity
nehrame slovensky poprock neboj sa :) len som tu nechcel dat vsetky nahravky :D taky stedri nie som :))
Aj ja si hned jedno odjebnavam:) Toz som zvedavy na neho co ste ukuchtili:)