furt si to tu puštam jak uchyl.... prepacte :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
furt si to tu puštam jak uchyl.... prepacte :D
a som sa znovu pridal aby ste ma mali viacej na ociach :D
chalani zase som sa do Vás zamiloval : * ste best kúúúrva krasne CD chcel by som aj cele ak by sa dalo ... je to popiči :) nech niečo ojebeme na to nove CD :D stay strooong !
a co bude tam aj ta pesnicka co ste hrali na tej akcii koncom leta v tom sportovom areali kde hrali aj Alternatiwe? viete ktoru myslim...
jake fotky:D
to Peto: hej vypocujem a dam vedet:) vidime coskoro urcite:) diky za info, nech sa vam dari a snad sa coskoro stretneme napr na Moyzeske:D
joooj chlopy supa " ) len skoda ze len take kratke ukazky
no fajny album sa vam podaril klobuk dole ")
drzte hosi a snad niekde na podiu " )
cao
hi guys tu marci =D...žééé po prvé : veeeľmi pekný cd obal...dano good work ;)...aj farba sa mi páči =P...len tej rybe chýbajú šupiny =D...žééé po druhé : dooobre fotky ;)...maťo jaký fotogenický =D...noo simple pekní ste všetci =))...mi pripomínate jednu známu inkriminovanú nemenovanú kapelu =D...žééé po tretie : ukážky z albumu...nemá to chybu! =)...ste na dobrej ceste byť lepší a lepší a najlepší ;)...len to musíte stihnúť do 2012 =D...držím palce =) vidíme sa na krste =))...(a samozrejme na múriku s hruškou =D)...
ja vjem že tam vlastne nikto nebol.. :D šhak ae ja som tam bola ašš dokoncaa predsaa.. :D som išuaa s N.W domov..si ma asiik anii niggdoo nepamätáá tušším.. :D však?... :)
fajne! :)