Cafte RF.... tak to BB som uz mrkol a je to Static Radio (USA) + Tackleberry (GER) ... fajne kapelky celkom... vidime sa :)
Dury
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Cafte RF.... tak to BB som uz mrkol a je to Static Radio (USA) + Tackleberry (GER) ... fajne kapelky celkom... vidime sa :)
Dury
:D zdravim... gratulujem k albumu... :) dobre to je teda to co mate v playliste... ( pozdravil si ivana? :D Bilicka?:D)
Jeej seruuus.. :D vsimam ze zas budete u nas v Snine :D tak sa tesim...:D a tie songy fakt pecka :))
no .. ak si myslis ze neni dolezity, ta sa fajne mylis;) pre nas tieto nazory su dolezite.
:Dmyslim, ze moj nazor nje je dolezity nato,aby som povedal,ze tie songy su dobreeeee!!...takze coskoro v BB:))
NO a poznam aj nID FOR SPID ! HA :P
jey jaka rychla odpoved..no ano poznam :D
riso - poznas hru fallout? :)
PETO ZMENIL UCES? :D:D..co to ma byt konkretne ?:P
...toje haluz... dnes som cekoval Vas Bz profil a hned mi napisete...no ok tak si to vypocujem len teraz idem off .. urcite dam koment...zatim zdar