Caute borci, velka vdaka za pozvanie na Vas krst, cenime si toho. Bolo paradne az na to techtle z nasim autom ale stava sa. Tak vela koncertov a uznania noveho albumu see
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Caute borci, velka vdaka za pozvanie na Vas krst, cenime si toho. Bolo paradne az na to techtle z nasim autom ale stava sa. Tak vela koncertov a uznania noveho albumu see
Skvelý koncert v sobotu :P ale zabudla som album kúpiť :D:D čo už ale dobre mi bolo díki :P
nazdaar paani parada koncert vela zdaru novemu albumu! a vdaka za pozvanie, dufam, ze sa este vidime;)
Lukass
Dobry koncert ste dali!:) nech sa vam dari , nech ma nova doska uspech! nech nech nech nech...:Dha.ale kazdopadne diki za koncert.mrzi nas ze sme vam trosku narusili program,no dopadlo dobre:) tak caute.vidime sa opat potom niekde na stejdzi :D
chalani co keby v NZ hra s nami aj dalsia kapela???nebrali by nič,,,mozno 5 eur na cestu,ale aspon by to cele zacali a nehrali by dlho,len tak na zahriatie,,a v IMC je naj mat 4 kapely,,co vy na to?
Ahooj chlapci...taze v aprili ste opät u nas :D fajne fajne :) nezabudnite zrobit show jak naposledy :) tesim sa..,.cus :)
daj tam to logo co mame medzi foto,,,tu hviezdu a napis new project jo??? potom mi to posli ten plagat dano
no dajte plagat a uvidfime co sa s tym da robit:D
no super teda ze aspon vam sa dari....no rad by som ale ja som skor ta ba ako pd....
Tak ze songu č.2 A.words slušně řečeno seru:)Perfektní!!!!