Dobry den sa praje aj Vám tak čo kolonica bola Fajna :D niekedy opat na neakom feste popripade koncerte sa dame opat dole :D at sa Vám darý
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobry den sa praje aj Vám tak čo kolonica bola Fajna :D niekedy opat na neakom feste popripade koncerte sa dame opat dole :D at sa Vám darý
nazdar !!!!!!! super bolo, nam sa velmi pacilo boli sme tam prvýkrát este aj ten časový sklz nám vyhovoval no a po odohraní sa chlapci dali dole jak to zvyčajne býva na koncertoch :) vy ako ??? ako RETARDED ?? :)))))hej a aby som nezabudol hrali ste super asi ste si nezaslužili hrat tak skoro podla mna.
servus chalani tak co ako? co na nas poviete???
chtelo by to druhou kytaru, ty akordy sou takovy splaseny :) ale kluci abych nemel jenom blby kecy....Auxillary Words me kurva chytla :) ma to stavu, je to hit :)
vám přeju to samé :)
inak pisal Ďula Čačko z Hrunku...organizator tamojšich bálov a zabav v kulturnom dome...či nedojdeme... reku hej...
ja nepridem lebo si nestrihas nechty!
no nazdar !
aale nič take extra... akurta pondelok hrame v KE,dojdi pozreť ;-)
..caffte co nove ?
čus hoši...skúste čeknuť náš profil...hustá muzička...