Teshly-RF to No CHoice
thaanx :PP..dufam ze sa este na nejakom konciku stretnemee
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
thaanx :PP..dufam ze sa este na nejakom konciku stretnemee
Hi hosi, dobre to je...len tak dalej!
akoze vobec niesu namysleny..heej!!!!!!!!!
Tha akoze nevjem no,...kazdy ma svoj nazor,ale ked nas nemozes o nas hovorit,ze sme namysleni...a k tomu Jamu...ehm...s takymi vecami si sa mal obratit na organizatorov koncertu a toho vsetko..a nie na nas...len tolko..cafko
hmmm . trocha skoda ze nas takto vnimas... asi mylsis sk8 jam ... oni nas pytali aby sme co najskor zacali hrat .. taze sory .. stacilo prist povedat ze w8 a second.. ale neviem ci by sa dalo, lebo kapela za nami nas tiez tlacila ... totiz mohlo sa hrat len do 19. takze tak .;)
Tak bol som na vasom koncerte v parku no tak to bolo cislo!Kusok ste namysleny nezda sa vam ako keby ste boli supa hudobnici a nic z vas!kusom skromnosti by sa vam zislo zacali ste hrat a cely Jam sa dojebal!!!