tajna ctitelka
Mato je aj tak najzlatsi...skoda ze je zadany (abo ne?) :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Mato je aj tak najzlatsi...skoda ze je zadany (abo ne?) :D
jaj..peto...mojeeee..sak to je moja sesternica ja ju urazat nebudem..:D ja radsej teba..:D
vy ste dilina :D kulma a opasky 4ever :D
TO DANO ::: do Misi sa nepustaj,lebgo sa urazis...ja ti neurazam holku...a keby som cel,tak by us tak bolo :)
nekupite opasky ?? mam lacno..a vy jak ? :D...mame urcite medze...a ty ich prekracujes..
WTF? serioznost forever. nech zije burza a akcie
to tesli : no tak nevjem..ty chodis s mojou sesternicou,rano sa kulmuje a masturbuje kde sa len da..a mimochodom ja sa kopirujem po bubenikovi z Kelly family..ked nevies co je to zivot,ta si kup super bombardaky s logom johanky z arku
ach ta laska..:)..a stymito dilinami ja hram. HURAAA!!!
TO TINQA ::: to nic to bol len dano..nic viac...
....a dakujem :)..
BTW- aspon niesom EMO ktory bude mat piercing na boku jak ( delonge ) niekto , a nemam vlasy ucesany podla klipu ALways...inac f poho...radsej byt kuceravy ,vulgarny a dojedat zvysky pizze ako byt Emo kopirujuce sa po delongovi a bubenikovi z My Chemical Romance...:))..este nieco Danko ?
to tinqa : to je nase kucerave geno:D to nic..si ho nevidela ked doziera zvysky pizze,,vsade pluje a je vulgarny...fotky klamu :D
hej ty na tej foto v ruzovom tricku si fakt zlaty :-D