Tomas ST
Zdravim pani. Ako po koncerte? Zahrali ste do pohody tak len tak dalej a dufame ze dakedy daco zriesime v Bardejove. Majte sa
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim pani. Ako po koncerte? Zahrali ste do pohody tak len tak dalej a dufame ze dakedy daco zriesime v Bardejove. Majte sa
:D:D:D tak toto bola supa! :D :D :D ..ktora baba? no .. z gejov dano..a zbab..asi peto. hej presne peto:)
TO MATO: :D mno tak hej viac indicii nemozem dat..kedze som tajna :D inak by ma odhalilo viac ludi :D ale mozme to urobit tak ze ty mi povies aka baba sa ti tam najviac pacila a ja ti poviem ci som to bola ja :D :D :D takzee....?
to dano: nie synacik..nie som to ja :D
to tajna ctitelka : mami?zas sa nudis???daj im pokoj...
:D:D malo indicii .. ale ok no :D..ostanes tajnou na veky..:D
TO MATO: :D chces presne meno a adresu? :D noo tak napr. urcite sme sa videli na koncerte :D mozes hadat :D dam ti aj cas na rozmyslenie..5..4..3..2..1..hmm smola :( :D :D :D
:D:D:D to hej .. uz to vidim :D .. :D jaaaj :D tolko srandy. a kto ze si, tajna ctitelka? :D
TO MATO: mno ta skoda :(...ale ja na tvojom mieste prestanem dufat bo neni nudza...dalsie zaujemkyne uz cakaju v kilometrovych radoch..(vid. ja) :D
:D no hej je...on dufa ze este je..:P