ahoooojte:) celkom fajin hudbicka:) dááávam do priatelov:)) vitajte
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoooojte:) celkom fajin hudbicka:) dááávam do priatelov:)) vitajte
Caute chalany velka skoda ez ste do teho hlbokeho nedosli bol som na vas zvedavy a sak snad nabuduce :) davam k oblubenym ste dobry :)
..dobrá hudba....přidávám a přeju spoustu úspěchů :-DDD
awojik kotataaaaa
Zdravím všetkých:) Díky za nabídku..dobrá muzika;) Přeju mnoho úspěchů do dalších tvůrčích období, tak zatial jooha!!:)
Cest,jo dobry songy,sice si nejsem jistej jestli Vas nekdy uvidim nazivo ale snad jo.Pridavam k oblibenym a fandim.Zdar!
Jj, měli jste pravdu.. =) Přidávám.. Dobrá hudba.. =)
Fakt.. dobrá skupinka.. ale aj v šuranoch then koncert v oktobri. bool dobry.. x) Držte sa .. chalani xD
celkom fajn muzička:) vybavte voláky koncert v okoli trencina:D s pozdravom.. jA :D
kluci hrajete fajn a to se ocení. přidávám :)