Přidávám do oblíbených :)) Dobrá hudba ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Přidávám do oblíbených :)) Dobrá hudba ;-)
ahoj, dobrej aleternative, ale já rači něco jiného.Mějte se Terka
tak zdravím, pěkná muzika teda, přídavám, mějte se krásně a at se daří dál ;-)
skor tu gitaru hehe:D
Áááá, kdo tu má rád Zakka?!! ;-)
Zdravím bratia Slováky :) alternativu mám ráda, slovenštinu miluju.. takže ideál :) přidávám :)
OK borci, dobra hudba, mrkkněte se na nás http://bandzone.cz/theidiots . At to hraje Mike
jo dost dobry alternativ jen tak dal...
added
je to v pohode -hlavne kým sa dá
akurát zlá kvalita nahrávok ale o to tu nejde
majte sa
sak nie je problem :D ale men nikdo nebude nic zakazowat :D a ja som nevykopol dvere, nerozjebal sklo a nezabil som skoro mamu :D ja si aj hrat budem aj wodku s piwom aby sa nepowedalo :)) ale hlawne hrat budeme :)