pekné...:D mooc:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
pekné...:D mooc:D
fu fasa a hlavne song Mráz uplne super nema chybu bohu prisaham haha potom este paradny song prepac atd vsetky pohoda
Konečne to počujem v kvalite! Fakt je to perfiš!
Pekné ;)
dufam ze vas uvidim v BB 28.10 .....skvela hudba :) ..
Ahooj , jasný že čas se najde vždycky , hlavně na takovýhle věci určitě :P ... Ale jo líbíte se mi :) ... Přidávám :) Děkuji za nabídku :) ...Tak se mějte krásně a ať to hraje :p bye :) ...
Songy už jsme si stáhla wohooo je to dost povedené :))
Ahoja B-)
První CD se vám povedlo..tož tak to hezky roztáčejte na koncertech hoši ;)
povedlo se :o) pridavam...
AHOJDA..HEZKA MUZIKA...HNED SEM SI VAS STAHLA DO MOBILU..JSTE DOKONALY..PÁÁ MĚJTE S EKRÁSNĚ