Ola !!! som rada,že som si vás mohla pridať a bezpodmienečne za vás zahlasujem :))) PEACE
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ola !!! som rada,že som si vás mohla pridať a bezpodmienečne za vás zahlasujem :))) PEACE
nazdaaar:) aj my sa tešiiime, duufame, že sa to všetko podariiii a bude dobryy koncert:)
myslim ze zajtrajsia skuska bude ciarka k chlastaniu:D
chlapi poslite mi na vas kontakt .. diky
No dpc, a ja som namiesto koncertu hral na plese... :( Ale do Brezna idem! :D
Klobúk dole za včera :) Vrzi spitý ako delo ale veľmi dobre dával :) prst hore !
ahojte chalani :-)
včerajši koncert v RS bol super velmi dobre som sa zabavila :-) paradne ste hrali :-) len tak dalej
Velmi pekne dakujeme aj vam nech sa dari.
cafffte chlapi.... 16. a 17. juuula 2010 organizujem 2 dnovuuu akciu ROCK NIGHTS IN BETLEHEM II...jednaaaa sa o takyyy ameteeersky festiiik, kde sa snaziiim zapojit hlavne kapely z topolcianskeho okresu, nitry a okolia, ale taktiez koho kolvek, kto by mal vaaazny zaaaujem si tu zahrat...pokial by ste mali ako takyyy zaaaaujem, odpiiiste mi a ja podaaam dalsie info, no potom najlepsie cez mail...zatial dakujem:))
čo je vajčáci xD dojdite niekedy aj na ohaj zahrať ! :D