Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Real McHem(p) rock'n'roll-punk / Hrobce-Podlusky

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Aktualizacía

Jak začít?První věc se týká zkušebny. Po dohodě se spolubydlícíma se stěhujou bicí na Střížkov, takže celkově se kapela stěhuje do Práglu. Škopky budou stát ve sklepě takže celkově co se akustiky týče vedou Podlusky bo rezonanci plechovejch vrat se skleněný výplně ve dřevěnejch dveří nemůžou zdaleka rovnat(jaká škoda). To by byla jedna novinka.

Ta druhá se týká složení kapely, zdravý jádro zůstává stejný, akorát možná přibyde jeden moc šikovnej kytarista, což samo zvedne celkově poslouchatelnost kapely.

Předposlední věc se týče fanoušků, když sme zkoušely naposledy, v půlce zkoušky sme slyšely jakési plechové bouchání o kterém sem usoudil že se zrovna z podškopků nelinou, tak sme vrata otevřeli a kdo tam nestál? Tonda (11) a Jarda(12) šli zrovna okolo, když zrovna uslyšeli jakýsi prapodivný rachot, snažili se vypátrat nezvyklý rachot, nakonec  se kluci docela rozjančili a Tonda to začal rozjíždět na kejtru takovym způsobem, že náš kejtrysta rychle začal rudnout závistí... a tak vzniklo pár fotek a videí, který asi stejně nikdy neuvídíme, každopádně jsme rádi za dva náhodný kolemjdoucí a tím pádem relativně nový fans, který nás potěšili svou rozvernou návštěvou

Poslední věc se týká surových a neupravených nahrávek - tady musim trochu bonzovat na basáka, kterej má sice nahrávky novější ale je línej sestříhat a hodit sem méně neupravené, ale stejně surové nahrávky z pozdějších zkoušek.

(všechny jména a osobní údaje z toho článku jsou fiktivní ašak obsah textu je založen na pravdě)

Hepm, hemp

Jindřichwoe


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Jindřich woe


Bez profilu

to degi:the real rock´n´rolla

Degi


Bez profilu

Škoda,že mi nefungujou videa a nejde nainstalovat flash,takže to ani neslyším :o( kua,chtěl jsem vyposlechnout jak má vypadat rock'n'roll :o)
No nic,když už jsem tady,tak mám pro rokenroláky důležitej úkol...na www.punk.cz je anketa o punkovou desku roku,zatím vedeme a tak doufám,že vyhrajeme,takže všichni a povinně hlasovat pro Nežfaleš :o)

pan Tau


Bez profilu

něco na tem bude

Zobrazit všechny názory »