taky přeji další úspěšný rok, ale těch let bude ještě víc že? :-) jinak březen do melodky na křest vlezem :-) těším se mooc, zatím se mějte krásně ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
taky přeji další úspěšný rok, ale těch let bude ještě víc že? :-) jinak březen do melodky na křest vlezem :-) těším se mooc, zatím se mějte krásně ;-)
ták na videu vidim, že Radim, to opravdu na tour odnesl, teda hlavně jeho hlasivky :D ale vše se moc povedlo, takže Vám přeju hodně úspěchů do novýho roku, a koukejte už dodělat to album, čekam na něj mějte se pááá
! YOU ARE FUCKING GREAT !
ahoooj klucííí tak teda díky za včerejší supr večer :)) tak zase někdy :))
Přeju hodně úspěchů do nového roku :))) a zase někdy v Kadani nebo někdy poblíž :)))
Vše pozitivní do roku dvoutisícíhodesátého přejí pan Fazole, ing.Daffy a Grejsáci ........:-)
Fotoreport z Akropole:
http://www.musiczone.cz/reportaz-1871…
Pohodový Vánoce a ať Vám to šlape po novém roce jak se patří :-))ať fánóšové přibývají a nové nápady přicházejí - chválím Tříkrálovou tour!v Poličce super už se těším na další koncík! čus dredus Kyslikus
klucíí,zpátky do Děčína :´(
Krásný Vánoce přejí Koblihy ! ... a přidáváme koledu :-)