mazeec, vy budete na Rockfestě ve Strážce, tak to se nemůžu dočkat =) To bude dobréé
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mazeec, vy budete na Rockfestě ve Strážce, tak to se nemůžu dočkat =) To bude dobréé
Úplně sem vám zapoměl poděkovat za vaše CD, to sem ale ostuda!
TAKŽE VÁM MOC DĚKUJU!! CD je super už sem ho poslechl tak 10x dokola :-) opravdu vydařená práce :)
http://www.imissheroes.cz/novinky…
Ahoj kluci, rozhovor už visí na webu. Check it!!
Dík za zprávu těším se v létě na RfP v HK.
zdravim borci :) si pred dvomi mesiacmi som vas napisal ze ci mi poslate pesnicku CHYBAMI SE CLOVEK UCI. a zatial mi nic nedoslo. mohli by ste mi ju poslat? by ste ma potesili :) necham vam tu aj mail... mario.durica@gmail.com
dakujem vam pekne :)
PS: novy album = PECKA :)
Tady ste,zdraví vás HOVADO!!!!
Díky za info, pokusím se v Praze na koncertě nechybět!:)
Nazdárek hoši.
O Vašem koncertě v Praze vím a chystám se na něj.Těším s neskutečně.Tak snad se potkáme, možná i pokecáme a já s Váma konečně ulovím fotku a nechám si podepsat CD :o)
Mějte se a na viděnou ve středu :o)
Mischa
7. 8. do ČB amfiteátru :) Díky za info Tome, ať to hraje a uvidíme se tam :) Nesmím vás prošvihnout :)
Vidiet Vas live bol pre mna zazitok, snad sa niekedy este uvidime...drzim palce:)