Ahoj, kluci, tak konečně máme poster na hardfest, tak pokud by ybl zájem, můžete si ho stáhnout tady: http://i1046.photobucket.com/albums/b46…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, kluci, tak konečně máme poster na hardfest, tak pokud by ybl zájem, můžete si ho stáhnout tady: http://i1046.photobucket.com/albums/b46…
Budou trička k dostání v některým kamenným obchodě v Brně?
cau borci, ve futuru to byl dobrej kotel:)
A na Olomouc se s koncikama zase kasle.......
Ahoj, vezete si na koncerty trička nebo se to dá objednat jen tady? Rád bych si 29.5. v Ostravě jedno koupil :)
S pozdravem Juta
Jéé Radime, pěkný rozhovor, děkujeme za pozdrav, moc nás to potěšilo, ani nevíš, jak moc drazí jste vy nám!!! V úterý na Melodce to byla opět paráda, trička jsou nádherný a nemuset je prát, tak je nesundáváme:)) Díky moc, mějte se krásně klucííí a brzy snad zase ahoooj:))
Kde budou k dostání nová trikaaaaa?? :-)
Ahoj, musím se přidat k pochvalným ódám - z alba je cejtit fakt hodně entuziasmu a práce. I když do vaší hudby nejsem vyloženě blázen a nad vaším pódiovým chováním mi občas cuká koutek, tak tohle se fakt povedlo. Abych rozvedl trochu tu pódiovku, já ve vašem podání nějak prostě špatně snáším častý přerušování písniček se snahou roztleskat lidi, už vůbec mi k vám nesedí hecování publika na wall of death apod. Posledně jsem u vás zažil taky nějaký cover SOAD, tomu jsem taky moc nerozuměl. Ale to je čistě můj pohled, moje zdání. Nic víc. Ohledně desky fakt palec hore! Mějte se pěkně a hodně štěstí, Driver
Povídání a fotky z Futura:
http://www.mimovoice.com/rattle-bucket…
Chjo, skolila mě nemoc a nemohla jsem dorazit:((Já mám na Vás fakt smůlu..:o/
Tak snad se zase brzy ukážete buď v Praze nebo na severu, nejlépe v Mostě:o)
Doufám, že se křest a mejdlo povedlo a že jste si to užili.
Mějte se...a snad brzy na viděnou.
Mischa