Tý vado, už aby tu Return bylo celý :-) doufám, že co nejdřív. :-) jinak přeju veselý Vánoce a hromadu dárků :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tý vado, už aby tu Return bylo celý :-) doufám, že co nejdřív. :-) jinak přeju veselý Vánoce a hromadu dárků :-)
Zdar RATTLE BUCKET !... přeju Vám hezký svátky a ještě lepší new rok 2011,ať se daří ! :-) P.S: SANTA CLAUSE NEBRAT !!! :D
Achjooo, tak sem se na Vás těšila a nakonec asi nebudu moct přijít... chřipajzna jedna škaredá.. :( Snad se mi podaří z toho dostati aspoň trošku.
VAU, super upoutávka. Hned se těšim na Return ještě víc :-)) ... a taky na koncert ve čtvrtek!! ♫♪♫
Sakra chlapi, strašně mě štve, že propásnu váš unplugged v Opavě, ale taky s klukama hrajem, tak ať se to vydaří!
škoda že jsem až od Hodonína... :( přesně muj styl muziky... držím vám palce ať nejlíp vyberete ;) Radim
Joo teď to lítá, taky zrovna bojuju s chřipkou už od čtvrtka.. tak snad příště!=) Radim
Mrzí nás absence v Děčíně. Nemoc si nevybírá :(
Ahojte, v Děčíne jste byli super ;-), doufám že vás ještě někdy uvidím :-).
COME TO SLOVAKIA !