nemáte zač. příjemně jste mě překvapili a nebylo nad čim přemýšlet. hrdě jsem si vás přidala.)
a musím říct, že i 3 roky starý smile zní super.
tak zdar a sílu. a ať se vám daří./určitě bude. musí.)/
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nemáte zač. příjemně jste mě překvapili a nebylo nad čim přemýšlet. hrdě jsem si vás přidala.)
a musím říct, že i 3 roky starý smile zní super.
tak zdar a sílu. a ať se vám daří./určitě bude. musí.)/
jj ,cool drobet dost Paparoach ne? držím palce draci!!
vůbecnení zač kdyby to nebylo dobré tak si to tam nepřidám
v pohode nieje zaco:)...treba podporovat dobre kapelky:))
konečně jsem se dostal k poslechu Vás, naprosto skvělé! hodně jste mě dostali...přesně jak to mám rád.roman.xlefttodie
zdárek...tak jsem si poslechla vaši novou ukazku-SMILE a teda řeknu vám,pokud budu mít někdy možnost jít si vás poslechnout,tak nebudu váhat...!!tak at vám to hraje!:)mejte se
pěkně klucí!
dost dobry ten new song :P..paaaci sa mi a straaasne :)
jo taky diky:)tak song maybe tommorow,sem si poslech asi 20 dokola.tak koukejte doplnit lidi a zacit hrat konciky,kua:)mej te se a at to slape jako do ted ajeste vic...cus
hmm,muzika dost dobra.neni to uplne muj salek mlika,ale fakt se mi to libi.koukam kytarista hral v FF,dobre ty:)jen tak dal.super!