V Žandově parádní ,add !!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
V Žandově parádní ,add !!!
tak vcerejsi fuck off parada! diky
Zdravím hoši! Vaši stage na Votvíráku jsem si užila snad nejvíc :D byli jste skvělí a já s Ančou jsme se na Vás pořádně vyblbly(takové dvě slečny, co se trošku roztančily). Teď právě poslouchám to CD, co jsem si dovolila odnést a líbíte se mi čím dál víc ;) Takže přeji hodně úspěchů ve Vaší kariéře a doufám, že budu mít tu čest se s Vámi ještě někde setkat :)
Čaudy draci,
chci se zeptat, jestli je někde možnost sehnat Váš cover V+W? Nějak jsem si na něm ujel a nevim, kde ho splašit...Jinak držim palce na Vašem netradičním tour a u mě radost, že Vám to funguje a festivaly dávají vědět!
Mějte se a ať to hraje..což Vám hraje..;-)
Čaute chalani !
kedze Vas neskutocne žerem, dovolil som si nahrat cover na vas song I dont care. Dufam ze sa nenahnevat ;-)
S pozdravom Maťo
http://www.youtube.com/watch?v=…
Slyšeli jsme vás včera a nemohli jsme se od vás odtrhnout ! Díky za song ! Moc se těšíme na úterý ! Doufám,že to bude tedy v to úterý a na ty český. Moc se na vás těšíme ! Díky moc za pořádnou hudbu, která nás okamžitě chytla.
Ahoj, chválím odvahu podniknout takové turné! Pořadatelé Votvíráku mi neodpověděli jak to je s Vaší účastí a odpovědí mi nakonec byla cesta z areálu během pátečního odpoledne ... Líbilo se mi to. Víc než když jste zapojení do elektriky, kdy mi přijde zpěv poněkud nevýrazný. Jen tak dál a přeju jen úspěch na této netradiční šňůře! ;-)
at uz je rfp! a pak jesenik!..neskutecne moc se na vas tesim=D
Zdravim na votvíraku jste to pořádně rozbalily a ja poznal o jednu dobrou kapelku víc.Jen tak dál.:)
Zdravím Kapelu
Tak přece se konečně přijedete podívat do Jeseníku. Rád si přijdu poslechnout. Ukažte těm máničkám v Jeseníku jak se má správně hrát ;-)