Navštív profil kapely Nopuls možno ťa osloví.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Navštív profil kapely Nopuls možno ťa osloví.
uz jen dve hodiny:-P:))
v pátek jsem nedorazila což mě mrzí,ale příště se určitě dostavím....skvělá hudba....a brzy na viděnou
Čau :) fakt super! Těším se na new songs!!! A přijeďte někdy do Prahy.
toto je to prave orechove.....drzte sa hosi!...diki za pozvanie!...
olala:)) jen nas nesetrete na tech ukazkach, at sou pekne dlouhy:))
Už se nemůžu dočkat středy:D
Tož čaute :) ... já už hraju v jiné kapele, kde jsme komplet, a okolo silvestra možná bude první koncík :) ... tak hodně štěstí a ať se new album povede ... třeba můžete poslat pak promo CD na recenzu :))))
Majte sa...
kdy bude soutez s logama hotova??jenom tak se ptam,,vim ze toho mate asi hodne ted .:)
Asi blbá otázka, ale teď nahráváte už LP desku?