Náhodou Červenání bylo velice příjemný.. jak říkáš, tohle byla spíš taková klidnější akce, ale i tak se nám moc líbila. Každopádně v říjnu v Českém krumlově se můžou jižní čechy klidně ukázat i v divočejším podání - nebudeme proti=) Díky!=) Radim
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Náhodou Červenání bylo velice příjemný.. jak říkáš, tohle byla spíš taková klidnější akce, ale i tak se nám moc líbila. Každopádně v říjnu v Českém krumlově se můžou jižní čechy klidně ukázat i v divočejším podání - nebudeme proti=) Díky!=) Radim
Fotky z minifestu Smrťák = http://www.southcore.cz/reporty/774…
Ahoj Rattlíci, je tu nějaká šance na ten společný koncert? Jinak máme teď v kapele velké změny a vycházíme z nich dle svého skromného názoru mnohem silnější :) a ještě jedno pées, podle nové funkce BZ máme nejvíc společných fanoušků paradoxně s vámi, tak nás pořád tak nevykrádejte nebo budem zlý =) Jakub + Shiro
Ciao, kucí,
bylo to milé překvapení potkat vás na ostravských "Kolorsech" a dík i za krátký rozhovor. Držíme palce, abyste už příští rok stáli na regulérní stejdži tohoto festivalu.
opApo
obdivuhodny vykon na masters of rock.parada chlapy,jen tak al!!!byli ste super
Zdravím
Díky za včerejší koncert v Jeseníku, s přítelkyní jsme si to parádně užily. Ať se daří.... :-)
Dodatečně děkuji za pěkný zážitky s váma na RFP , držím palce do dalších štací - není důležitý jestli hrajete před branou bo za ní :-) ... a snad i ten malý příspěvek ode mně pomůže k další porci výborný muziky na vašem dalším CD ! Zlomte vaz kluci :-)
Zdary!!Takže je to tady!! Tento víkend na našem profilu přibude nějakej ten song.
A to přímo z naší debutní desky s názvem HANDS OF BLOOD!!!
Přejem příjemnej poslech..
Vaši,naši Eine Kleine Bang Bang
zdravím a skláním se před akustickým show na RFP , odkud mám teď vaše cd, který zrovna poslouchám a fakt mě baví,přeji moc všeho dobrého borci,zasloužíte si to