Ahoj kluci, pátek se blíží a Lípa se na Vás moc těší!! To je vám asi jasné že, tak snad se těšíte i vy na nás!!! V pátek ahoj x)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj kluci, pátek se blíží a Lípa se na Vás moc těší!! To je vám asi jasné že, tak snad se těšíte i vy na nás!!! V pátek ahoj x)
Moc se těšim na autonomku se prostě best 10000X lepší než area a eric draven doufam ze budete hrat aspon 8 pisnicek :-P jen tak dal hosi
tak snad mi to vyjde:) btw. mam si brat tricko rattle bucket?:D
hm, jak tak koukám do novinek, že bych zburcoval Childyho a šli sme se zase spařit na RB? ]:o)
Toš chlopi, my vám s tetinó dondem prasknót čočku *či jak se temu na te kaméře řiká:)..*
Bude to maaaaaasakr:D
Nj autobus by se hodil.. škoda, že to nepůjde, ale jela bych ráda... :) už aby bylo 21.2. ;)
ahojte diky za vas cas ze ste se na nas prisli podivat...aji za vase nazory...do priste to budem muset vychytat..:)) kvalita odehrani nic moc ale aspon celkovej projev snad stal za to:)) mejte se
jééé tak moc děkujem za chválu...zvlášť od vás...moc díky že ste si udělali ve vašem nabitém programu čas...tak v sobotu se uvidíme zatím přeji hezkej týden :))
Ja prave nevim kdy se vracime z toho slovenska, zeptam se rodicu...pokud bychom se vraceli v sobotu 14.2. tak bych v nedeli prijel, vzal bych jeste nakyho kamose a jeli bysme:) vlak mi prijizdi do Brna v 8:14, jak daleko je to misto nataceni a da se tam dostat nejak dobre MHD? Sorry, brno neznam(kdyztak si koupim mapu Brna:D), ale pokud to pujde tak urcite prijedu, u tohoto chci byt!:)
hej lidi proč Brno :( chtěla bych být ve vašem klipu xD