zdarec, tak nás s přítelkyní napadlo, že bysme mohli udělat výjezd na rattle bucket tuhle sobotu do třebíče (je to spíš pro Brňáky a z okolí Brna...ale jestli by přijel někdo i odjinud bylo by to supr)...je to sice narychlo ale třeba se to povede :)) takže Autobus valí ze zvonařky 16:30 (cena asi 70,-) z nástupiště 24 nebo Vlakem 17:20 (cena asi 85,-) rychlíkem kterej valí do Budějovic...zpátky jede s třebíče vlak ráno ve 3:45 takže bysme byli v pět doma...tak jestli má někdo zájem tak pište na můj profil abych věděl :))













