Nazdar Kluci je vede se paradne a vam? Urcite zase nekdy neco podniknem staci mi jen dat vedet az budete nekde pobliz a ja vas stahnu do Tachova. Mejte se at se dari. Michal
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar Kluci je vede se paradne a vam? Urcite zase nekdy neco podniknem staci mi jen dat vedet az budete nekde pobliz a ja vas stahnu do Tachova. Mejte se at se dari. Michal
Na program koncertíků jsem koukla a zjistila, že taddy u nás budete poblíž:)..takže si vás ohlídám a na nějakou akci dorazím..:)papao
Do pr... ja byl ted mesic v anglii a rikal sem si ze uz bych si dal nakej koncik konecne a takhle ste mi tesne utekly. no nic udelame si holt vylet do Marjanek tak se mejte a at vam to slape.
Cau,
koukam koukam do koncertu a zadna Plzen a okololi... co to? ani Basinfirefest?
Zdravím do Brna..fakt hodně dobrý jste..ať se daří:)Přidávám do oblíbených:)mějte se a život prožívejte:))papao
Caute! :) stve mi ze sem na vas nebyl, jenze uz asi tejden sem nachcipanej jak sviňa, tak jindy holt, vsak se jeste potkame ;) zatim se mejte! .)
au chlapi. jesli budete mit čas tak vás zvem na náš profil. mějte fajn. za GUMMO vlčoun
Zdravím chlapy. Dodatečně píšu k sobotnímu koncertu, že ste byli fakt super a jak sem slíbil, že když se mi budete naživo líbit, že si u vás předplatím to CD, tak taky udělám. Jen mi pls ještě napište, kam kolik poslat a jak s tou fotkou. Díkes
kvalitní kapela, takovejch českejch moc neni, snad se uvidíme 17. 4. v Č.B.
Naše včerejší společná premiéra mě naprosto nadchla, byli jste famózní a já si to užila :)
PS: Do Plzně se vraťte brzy! :)