nazdar chalani. nemate za co:) dobra hudba co si zasluzi add:) nech sa dari aj nadalej. cawko.. mozno raz aj na nejakej tej akcii:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdar chalani. nemate za co:) dobra hudba co si zasluzi add:) nech sa dari aj nadalej. cawko.. mozno raz aj na nejakej tej akcii:D
diky diky moc...ste skveli:)
Zdravim x)
Neni vubec zac. Sem vas velkej fanda moje blbost ze sem vas este nemel v pratelich x))
Díky za prani. Uz se tesim na novou placku x)
Rock on guys!
Mike(NOT FOUND TALENT)
Nz kluci..jen tak dál dobrejch kapel neni nikdy dost ;)
A rozjíždíme new projekt tak držte palce! Pic CarlO
Na summeru jste byli fakt dobrý už se těším zas na nějakej váš nářez. Máte dobrý odznaky jěště že radim umí házet i když tvrdil opak :)
Zdáros Tomígo, Radime a spol. Děkuji za cool comment, určitě potěšil, vážím si jakýchkoliv podnětů, kor od výtečných muzikantů - a to vy jste ;-) Na tom Žižkově jsem Vás žel bohu nezastihl v akci (páč práce) ale slyšel jsem, že to bylo super. Takže ať vám to hrne stále stejně bravurně, těším se zase někde společně!!! Adio, MFD =o)
No tak to vase cestovani musela byt vazne sranda, ani moc nezavidim, ale fakt dobry, ze ste to zvladli....
Ó, právě jste se stali mými novými idoly! :D
Nevím, co bych měla přesně napsat... Překvapujete mě a to velmi příjemně. Slyšet vás jinde než na BZ tak bych si vás netypla na českou kapelu....texty krásný, hezkej hlas zpěváka, bicí... i kytara... No.. prostě, nebudu si tu moc vylejvat srdce... Obdivuju vás... Těším se na cigistock .. :)
No, tak to zaručeně v první řadě budu =)) jen to pěkně rozjeďtě.. asi se začnu učit texty k písničkám =D
ahoj, tak vcera jsem vas videl poprve, fakt dobry a je fakt ze dobra hudba si cestu k lidem vzdycky najde...tesim se na CD...jinak preju hodne nejen hudebnich uspechu :)