RAT - Názory | Bandzone.cz

RAT rap / Břeclav

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • RAT feat. R.A.K., Mela - Hodnoty (produkce RAT)
    Nezařazeno
  • RAT feat RUDE - 2012 (produkce RUDE)
    Nezařazeno
  • RAT - Nezastavím (produkce KATR)
    Nezařazeno
  • RUDE feat RAT - Po rokoch (produkcia RUDE)
    Nezařazeno
  • RAT - Si v tom sám (produkce RUDE)
    Nezařazeno
  • RAT - Miloval jsem... (produkce RAT)
    Nezařazeno
  • RAT - Stále RAT (produkce RAT)
    Nezařazeno
  • RAT - Umění žít 2 (produkce RUDE)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

OrgKokot

ZDAREC TRAPAK NE,ZE BY SOM CHCEL RIPAT ALE ZAUJALA MA JEDNA VETA V TOM TRACKU MOJE SLOVENSKO 2008 (SVOJE MESTO NAVSTEVUJEM AJ BEZ TEBA)
NO A MAM JEDEN DOTAZ CO SA TOHO TYKA-KTO TI DAVA PRACHY NA BUS Z MESTA NA SIPOK TY MAMLAS???:):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):)COJEEE

Rude

Myslim ze slusny track, co sa beatu aj textu tyka. Ze sa v tvojich textoch najdem tak skoro som sice necakal :-) , ale urcite je tu v PE par ludi ktorym sa bude ten track lubit CELY...

Bez profilu

richie

jou je to cele w klidecku a kdo rika opak nech sa ide vyšťat neeeee????

Bez profilu

moje slovo

je jedno kto som,hlavne,ze som s tebou :)
takze drzim palce ako jez pukance.....

RAT

jou dik za "tvoje slovo" ;) vážím si to. len škoda že netušim o koho de. aj tak ale dik za podporu

Bez profilu

moje slovo

dlho som rozmyslal ze ti napisem,ale nakoniec som sa rozhodol,ze si svoj nazor poviem.
myslim,ze tvoja tvorba neni o takom hovne ako vravia nektori keketi,co si myslia,ze su najmudrejsi na svete...som s tebou...len tak dalej
:) hej hift :)

RAT

gangsta? :D zutekany potkan? :D hh ty si dobry, zajdi k očnímu a ušnímu ok? No vidiš, ty by ses neodvážil, potom kdo je tu hovno. A alespoň základy gramatiky bys mohl ovládat když už chceš psat nějaký ten "názor" na net :D

Bez profilu

C Baron

hah on sam sa dal dole chce rozdavat facku za fackou,za majkom je husty gangsta a na ulici zutekany potkan...inak respekt bracho ze veris si ze z repom uspejes ja keby som daval tak ako ty neodvazil by som sa dat svoje veci na net hahaha

Bez profilu

ONA

fidiss dost dobry ...opat ich dal niekto dole