Rakenomet - Úvod | Bandzone.cz

Rakenomet emo-grind / Klášterec nad Ohří

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Stánek s pivem
  Nezařazeno
 • Hospodský kecy
  Nezařazeno
 • Války s životem
  Nezařazeno
 • My darling
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

.........dobrý čůráci ... Nejlepší kapela v celym klášterci ty vole!

(Upraveno: )

Z připravované desky Zwiebelvogel pár skladeb v playlistu.

V rámci reportu tour s Modern Day Babylol po Teplických pouštích bychom rádi poděkovali všem, co nás podpořili. Prakticky hojná účast a bezproblémový průběh celého tour, jediný problém byl, když si MDB (ten den formou sólového vystoupení jejich sólového kytaristy) si nechal doma všechno, až na kytaru a musel na kameni odehrát všechno unplugged - bohužel pro něj, protože tam bylo hrozně moc kameramanů, co celý set točili, ale všechno i tak dopadlo dobře. Záznám z gigu je dostupný na youtube.

Youtube Video DCZn9wCzy7UYoutube Video DCZn9wCzy7U

Youtube Video 2J0rQNpZNOsYoutube Video 2J0rQNpZNOs

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

nikdo

souhlasim s vojtylou, jste fakt curaci a ten romanuv koment :D vyborny info o kapele, songy (valky s zivotem fakt dobry hlavne ten dark side) :D muck :D

Zobrazit všechny názory