Ahoj Radku, promin ze te otravuju jsem jen 18nacti lety Dj sice hraju uz nejaky patek R´n´B si obcas poslechnu ae jsem spis na dancehouse, clubhouse a elektrohouse... Jen ti chci rict nazor na tebe...
Je vidět z tveho zabarveni hlasu a tve anglictiny ze to co zpivas myslis vazne a hlavne od srdce! A to se ceni ptz takovych lidi jako jsi ty uz neni moc vetsina to dela uz jenom pro finance... Nechci aby sis o me myslel neco spatneho za to co ti sem pisu jen jsem chtel ti tohle rict ptz te obdivuju... Zpivas jak profik a mas o hodne lepsi anglictinu nez ez nejakej issa!!! Drzim ti palce at ti vse vyjde! Diky













