cauko Raďo jojo padlo ale makame na LP dalsim takze mas nak icq??? poslu beatek :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cauko Raďo jojo padlo ale makame na LP dalsim takze mas nak icq??? poslu beatek :-)
Dekuju:-) Tobe tez. M.
cauko man hele mam pro tebe ten beatek :-) napis an profila poslu beat a udelame nakou fatalitu meir!!!
Teda ten duet je dokonaly Radku. Palec nahoru:-) Mimochodem jsem zpet, mel jsem rozthle ty hlasivky a jeste to neni okey, ale zas zpivam, to je hlavni, jsem rad, ze se ti dari, ahoj MaTTy
ahoj když budeš mít čas tak mrkni na moje tracky. za názor budu rád.. děkuju:)
cawko dik za pozwani, sice ocenuju ze to da hodne prace neco dat do kupy a pohnout s tim z papiru ale me se ten styl nelibi, prijde me to jako lunetici sora mej se fain
Šáááuu...Hele prosím tě moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc nemohl by's mi na e-mail B-arbi-E@seznam.cz poslat ten track *Chci aby zese přišel ten den*????? Fakt bych ti byla moooc vděčná protože to pořád poslouchám a ráda bych si to dala do mobajlu:) Prosím tě srašně mooooc moc moc moc moc moc....:-* papa
Ahoj,joo máš to pěkný a líbí se mi to,jen tak dál:))a držím palce:))
Měj see:)))
ahojky:o)
moc krasne, takove sladounke, ale hezky se to poslouchaa:) at se dari, packo:)
aHojiiiiQ...:) moooooC kraasně zpíívááš...:) aa texty sou taky ůůůůžasnýý...:) mooc dokonalýý..=Q* liiibi se mi hlavně Lži a stííny... aa Noc patří náám..:) šikovnej klučina..:) jen tak daaal..:) aaa dekujuu za pozvaanii..:-)