ajeee a lih ze sliv jsou luxusní songy...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ajeee a lih ze sliv jsou luxusní songy...
Ja to nechapu, vy se v patek spijete na koncerte v Zabrehu a pak prijedete vsichni jeste vykydli do Trutnova kalite tam cajiky a zahrajete takovejhle koncert.Doufam ze si spolu zas nekdy brnknem.Sperha VHS
Chopi dobry ste držim palce s novym CD :-)..Pozdravuje vas cela kapela potrubie 7 a hlavne bassak janči :-)
čago Punkfloidaci:)jenom vam chci podekovat za supr napad udelat turne se Sex deviants a Kohoutama!!v Jičině to byla pohodička,tak doufam že se to v Trutnově bude opakovat:)v sobotu na videnou,Vaše Leontynka.
zabudla som pochvalit no... chvalim :D
Neni na dobrou muziku... Neni nad Punk Floid
Zdravím! Patříte mezi moje nejoblíbenější kapely, kucí. *Thumb up*
mate sqelou hudbu!!!!!!!!!!
moji oblíbení=*
Ste fakt třídy, kluci!!! Jsem ráda, že jsem ste odtud!!! Profíci, se pozná!!!