Mižu
zdarec flotasu tady mizu víš ne:D:D:Dhej tak co mohli by jsme hrat svama v te zatacce mame 5 pisnicek a ani by jsme nemohli treba hrat 2 jak hrali vocoe misu od e!e a jeste jednu ?napis mi dik mej se cau.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdarec flotasu tady mizu víš ne:D:D:Dhej tak co mohli by jsme hrat svama v te zatacce mame 5 pisnicek a ani by jsme nemohli treba hrat 2 jak hrali vocoe misu od e!e a jeste jednu ?napis mi dik mej se cau.
Máte to dobrý
Guess who's dead...
zdarec flotasu tady mizu víš ne:D:D:Dhej tak co mohli by jsme hrat svama v te zatacce mame 5 pisnicek a ani by jsme nemohli treba hrat 2 jak hrali vocoe misu od e!e a jeste jednu ?napis mi dik mej se cau.
KLUCI KDE NAJDU VAŠE FOTA NA JAKÝCH STRÁNKÁCH?
ahoj .......
byli jste užasnií na to bzfestu dík moc za podpisy jste užasní:D
Parádní koncert včera na BZfestu. Škoda, že vás nenechali hrát dýl, ale bylo to skvělý zakončení celýho festu...
Chlapy Bz s epowedl jak swině a díky za paličku trsátka foto a pořádnou šouuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Kluci Útulek se vám dost hustě poved!