ty vole hustááááá :D včera málo peklo v jamu akce jak cíííp :D .. a stejně vodka s příchutí marcipánu :D:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ty vole hustááááá :D včera málo peklo v jamu akce jak cíííp :D .. a stejně vodka s příchutí marcipánu :D:D
Pánové, klobouk dolů...výborná pařba...doufám, že se brzy setkáme, jo a díky Boubelovi za trstáko :) Brzo naviděnou borci, fakt super! :)
Tááááák a je to tu ! Těším se na vás jak malej capart na zmrzlinu a díky tomu že mi táhne na nekulatý narozky a řidičák na dveře neklepe tak vás zvu na panáka hoši! Určitě se s toz lahví přihlásím ;) tak zitra !!!!!!
Budete taky koncertovat v Benešové u Prahy???
kurva ve žďáře čekáme!
Zdar všeci naši milí klienti!!!
Josh H.: - diky moc
Session: Čau kuci, my děkujem za učas a spolupráci!
Kravička:ahoj ahoj, jojo nám se taky moc líbilo - a na tom parkoviske bola po piči sranda, hej? Boskávame, dovi ;)
Iruška: Super, těšíme se - a pěkně do první řady;)
Filip: no to sami nevíme:) vznik názvu kapely je obestřen tajemnem...
ahoj zdravim VAs:) jen sem se chtel zeptat proc se jmenujete punk floid spis co znamena FLOID?:) dikyy
ja nezapomenu dorazit do Jamu ;)) Upe se na vas těším xD A určitě budem upe ve předu xD
trochu oneskorene, ale aj tak. randal bol super, celý ako bol :)
a ten českoslovenký kurz na parkovisku potom tiež nemal chybu :D:D
zdar borci, děkujem za super koncík v 15 minut. zas někdy příště... mějte se ... zdar :-)