cus, v Praze ste hráli skvěle! jen kdybych se tak nezlil... =)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cus, v Praze ste hráli skvěle! jen kdybych se tak nezlil... =)
tak zejtra pánové doufám že s epředvedete...to je muj první koncert co na vás jedu zatim pic zejtra
ABRY
co dodat proste gooot!!
zdarec budete hrát 6.6. ve Vacenovicách? dík za odpověď
Libová kapela
yyyAhoj Ahoj, exklusivně na našem profilu je ke stáhnutí naše nová deska Můžete nám říct, tak koukejte podpořit bandu gejů a sosejte:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!yyyo
caute mame nahrate nove skladby pre pripravovany ep album dojdite ocekovat. s pozrdavom scs
víc než good xP
Zdravíme kapelu.
Hrajeme s váma 15. května v Zábřehu, tak bychom se vás chtěli zeptat, zda byste nám nemohli půjčit jedno kytarové kombo. Bereme totiž jedno vlastní a basový a už to nemáme kam dát...
Díky za odpověd
NG
NO CO DODAT...STE PROSTE KURVA DOBRY:D:D:D