ahoj,RABIES /hardcore/ 15 let na scene!!! http://bandzone.cz/rabiesvzteklina
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj,RABIES /hardcore/ 15 let na scene!!! http://bandzone.cz/rabiesvzteklina
čaw,votvírák skvělej,ikdyž sem vás viděla tak od pulky....mrtě se vám povedla písnička s krví na strunách,doufám,že bude repete na brněnci:-)monika
Díky za pařbu na Votvíráku. konečně sem si zase po dlouhe době poradne zapařila!!! ;)
Kedy zavítate na slovensko?...
Byli jste výborný!!!!Děkujem za skvělej koncert!!!!
Přejeme mnoho úspěchů a těšíme se na společný koncert :-))
skupina 6ICKS
Čau bando, naše jubileum je venku! Přijďte prosím poslechnout! Snad se ještě jednou potkáme na pódiu!
Kluci, budete hrát v srpnu na Pod Parou? :))