Tuk neblbni - víš že Vercha panáky nepije a vylívá do monitoru :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tuk neblbni - víš že Vercha panáky nepije a vylívá do monitoru :D
Nazdar Vercha , dáme panáka ? :-)))
čáááááááu pardálovéééé:-)))
ahoj, co tahkle Roudnice n. Labem nebo okolí? ;) myslím že restaurace Renda (místní scházecí místo mládeže a pořádání koncíku) by vás ráda uvítala ;)
zdarec...minuulej pátek v Blansku to byla supr akce, třeba se ještě někdy na společným podiju potkame. At se daří ;-) ZPOŽDĚNEJ VLAK
:0)supr muzika
hojec.... tak za 600. stýho fanouška sem nic nedostal i když tuk řikal že dostanu :D tak sem si počkal, smazal se a jsem sedmistej...... tak sem zwědaw jestli něco dostanu bo ne... :D :D :D
fakt pro me jste best to novy album je opravdu bombasticky !!!!!!!!!!!
Zdarec všem!
tů Kosimir a Jerry: no super-nestihli sme teda moc pokecat a popit skoro vubec ale my to někdy nahradime:)-akce paradni!!!
tů Šonaj: čest - opava byla luxus, výborná atmosféra a super fans - už se těším až do Jamu zase někdy po čase zavítáme
tů Skanec: pěkný foto-díky-přijedeš taky v pátek do zlína s Kubinem z Bessarů?