Punk Floid - Názory | Bandzone.cz

Punk Floid punk-rock / Zábřeh

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Ájeee - (Tvůj boj 2007)
    Tvůj boj
  • Naše cesta (EP 2015)
    Punk Floid EP 2015
  • Argentina - (Pop is dead 2005)
    Pop is dead
  • Váš svět - (Tvůj boj 2007)
    Tvůj boj
  • Familia - (Pop is dead 2005)
    Pop is dead
  • Tvůj boj - (Tvůj boj 2007)
    Tvůj boj
  • Bushit - (Pop is dead 2005)
    Pop is dead
  • Líh ze slív (Tvůj boj 2007)
    Tvůj boj
  • Hrdina (Underground 2010)
    Underground
  • Vím že... (Tvůj boj 2007)
    Tvůj boj
  • Raketou (Underground 2010)
    Underground
  • Letargie (EP 2015)
    Punk Floid EP 2015
  • Na pokraji komatu (Tvůj boj 2007)
    Nezařazeno
  • Kiss My Ass (Split 2010)
    Split CD
  • K princeznám se nečuchá (EP 2015)
    Punk Floid EP 2015
  • Iluze (Split 2010)
    Split CD
  • Ministrantská (EP 2015)
    Punk Floid EP 2015
  • Kopie (Split 2010)
    Split CD
  • Svině (Pop is dead 2005)
    Pop is dead
  • Každej den (Split 2010)
    Split CD
  • Útěk (EP 2015)
    Punk Floid EP 2015
  • S krví na strunách (Underground 2010)
    Underground
  • Underground (Underground 2010)
    Underground
  • Hrúza (Pop is dead 2005)
    Pop is dead
  • Jen tak light (Underground 2010)
    Underground
  • S medvědama na osadě (Pop is dead 2005)
    Pop is dead
  • Nafukovací (Underground 2010)
    Underground
  • Má ji šedou (Blbouni z východu -demo- 2001)
    Nezařazeno
  • Zase příště (...a tak my si tady žijem -demo- 1999)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

radkaaa

ahoj, co tahkle Roudnice n. Labem nebo okolí? ;) myslím že restaurace Renda (místní scházecí místo mládeže a pořádání koncíku) by vás ráda uvítala ;)

Raw Fana

zdarec...minuulej pátek v Blansku to byla supr akce, třeba se ještě někdy na společným podiju potkame. At se daří ;-) ZPOŽDĚNEJ VLAK

PaWlik

hojec.... tak za 600. stýho fanouška sem nic nedostal i když tuk řikal že dostanu :D tak sem si počkal, smazal se a jsem sedmistej...... tak sem zwědaw jestli něco dostanu bo ne... :D :D :D

S4TW

fakt pro me jste best to novy album je opravdu bombasticky !!!!!!!!!!!

Punk Floid

Zdarec všem!
tů Kosimir a Jerry: no super-nestihli sme teda moc pokecat a popit skoro vubec ale my to někdy nahradime:)-akce paradni!!!
tů Šonaj: čest - opava byla luxus, výborná atmosféra a super fans - už se těším až do Jamu zase někdy po čase zavítáme
tů Skanec: pěkný foto-díky-přijedeš taky v pátek do zlína s Kubinem z Bessarů?

1 2 3 4 5 6810131722283544546473808690939597 98 99 100 101 102 103 104 105 106108110112114116118120 121 122 123 124