Psproject - Úvod | Bandzone.cz

Psproject rock / Úpice

Playlist kapely
0:00 / 0:00

Kontakty

Novinky

Ty jo ...

... 3/4 roku pryč, nic se neděje. Resp. děje, ale ne tady :D.

Díky zvýšené a převládající aktivitě kapely Sebastien jsem vše uložil trochu k ledu. Něco méně, něco více, něco úplně. Méně boční aktivity, více PSProject, úplně kapelu Wishmasters. 

Situace si žádala změnu. Každopádně v budoucnu sem jistě tvorba přibude, možná to nebude "jen" song, ale něco víc. To je však prozatím hudba budoucnosti. 

Zaměřte svou pozornost na Sebastien, tam mě teď najdete.

Díky :))) P.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

satanas.666

Ty bláho, po cirka 2,5 letech konečně nějaká odpověď. Jasný, nahodím ti to tam. Jen jsem ti zapomněl říct, že si za to účtujeme 133,5 euro. Ne, dělám si prdel.
Ještě ti chci povědět, že do 17. máš dostatek času si to všechno rozmyslet. Jak už říkal Tolkien: Jeden prsten všemu vládne, než stará krk ti zláme :) Jestli chceš umřít jako mučedník a jít do nebe, tak na to zapomeň. Lidi s kozí bradkou jdou atomaticky do pekla :) Ale, tak kdo chce kam, pomozme mu tam, takže v rámci společenských konvencí ti graguluji. Měj se, pěkelníku.

Bez profilu

satanas.666

Pozdraven buď Satan pane Fery, přijď se mrknout na můj web www.sledujcesky.cz , kde se zabýváme překladem videí (humorných, klipů, parodií atd.) Doufám, že budeš pravidelným návštěvníkem a zpropaguješ mě u známých, kolegů, na fb apod. Na fb operujeme pod jménem SledujČesky.cz
Na webu vystupuju pod přezdívkou had. Můžeš třeba přeložit Doriana a já ti ho pak na stránkách vyvěsím a samozřejmě vychválím do nebes (či spíše všemocných horoucích pekel :)

Zobrazit všechny názory