První-Poslední - Úvod | Bandzone.cz

První-Poslední indie-shoegaze / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Murakami - ukázka
  Nezařazeno
 • Panelák - ukázka
  Nezařazeno
 • Brzy se vrať - ukázka
  Nezařazeno
 • Na cestě dolů - ukázka
  Nezařazeno
 • Dny - ukázka
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Murakami. Nové album je na světě!

(Upraveno: )

Pomalá černobílá story. Soundtrack k příběhu, který se neměl stát. Album Murakami jsme se rozhodli vzít jako koncept - deska je jedním velkým příběhem, na nějž jsme navázali i výtvarnou stránku. Nechali jsme naše kamarády výtvarníky odilustrovat úryvky textů, aniž by předem věděli, oč jde. Ta hra na schovávanou dopadla skvěle. Nechte se tím příběhem provést.
A hudba? Lesy smyčců, vlny piána a hrany bicích. Poslouchejte v ukázkách, ale pozor, vybrali jsme jen pár stop na ochutnávku. Streamujte na Spotify, iTunes a dalších službách přes odkaz Linktree. Nebo si napište o CD.

Murakami vychází u labelu Yannick South, nahráno v Tajným studiu, mastering Metropolis Studios London. Produkce, mix Honza Brambůrek. Mastering, Andy Baldwin.

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory