Promile - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Promile thrash-punk / Pardubice

„online koncert | 24. 4. 2021“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Děkujeme Vám!

Upraveno:
Přátelé, všem Vám moc děkujeme za Vaše ohlasy na náš včerejší online koncert. Pro nás to byla velice zajímavá zkušenost a jsme moc rádi, že jsme Vás mohli pobavit. Těšíme se, že příště se uvidíme zase všichni na jednom místě a společně si užijeme pořádný mejdan. Kdo náš koncert neviděl či si jej chce dopřát znovu, může využít odkaz zde (včerejší příspěvek s odkazem) nebo na našem FACEBOOK profilu (www.facebook.com/PROMILE.original) či našem webu. Zároveň Vám moc děkujeme za to, že jste svými dobrovolnými příspěvky podpořili uskutečnění tohoto koncertu. Stále máte možnost, ještě následující týden do pátku 30. 4. 2021, zaslat jakoukoli částku na účet 2144987018/3030. Děkujeme za Vaši podporu a děkujeme, že jste!!!
A také děkujeme celému týmu KOUBÍK.cz a Pavlu Novákovi za foto.
PROMILE

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Pepan


Bez profilu

Čau, v sobotu máte hrát v Modré Vopici s Paragrafem a dalšíma kapelama, je to pravda? Nemáte to zde v koncertech uvedený?

Jestli ve Vopici budete, tak prosím zahrajte DR.ALKÁČ !!!!! Díkes.

Zdenc

Neznám vás, jenom jsem dneska na televizi Rebel zahlédl vaši Zelenou love story a musím říct, že fakt dobrý. Toť asi vše - tak ať vám to hraje.

Zobrazit všechny názory »