Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rapprodukt rap-rap / tam kam ani paprsky slunce nedosáhnou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • trošku na ochutnání... 212 ×
  • životní role-Sars 120 ×
  • komplexman- sars 84 ×
  • sars rýmy 77 ×
  • jenom_ty_a_j_ 12 ×
  • sars_nez_jem 26 ×
  • sars 7 ×

Novinky

reakce na Tupacovo smrt

E-40
Pac byl nenáviděn menšinou, ale milován většinou a ti co ho nenáviděli ho prostě neznali. Skutečně věřím tomu, že tady už nikdy nebude raper, který pozvedne duše a vyloží zdary a nezdary každodenního života prostřednictvím rapu jako to uměl Pac.

Sean "Puffy" Combs (Puff Daddy později P. Diddy)
Tragická smrt Tupaca Shakura je strašlivou ztrátou pro jeho rodinu, jeho přátele, jeho milióny fanoušků a pro veškerý hudební průmysl. Jménem Bad Boy Entertainment Family chci vyjádřit moji nejhlubší soustrast.....FUCK BAD BOY

Havoc (Mobb Deep)
Před naší konfrontací jsem ho miloval. Miloval jsem ho, miloval jsem jeho hudbu. Plánovali jsem, že se na něj pojedeme podívat, ale nedostali jsme šanci. Je to smutný, chlape. Myslím, že ho zabila ulice. Nebyla to věc okolo East Coast/West Coast, byla to ulice. Myslím, že to byla jeho pusa, která ho zabila.

Prodigy (Mobb Deep)
Mezi mými lidmi a lidmi z West Coast je velmi smutné vidět, kam až to došlo. Nevím jak to všechno začalo, ale musíme se spojit dohromady. Jednou se budeme moci uklidnit, odpočinout si a hodit naše trable za hlavu, my můžeme bojovat za lepší zítřek.

Kněz Conrad Muhammad
Ztráta muže jako byl brilantní a talentovaný Tupac Shakur, ve 25 letech, to ukazuje co černoch znamená pro naši společnost. Nežijeme dost dlouho na to abysme uskutečnili svůj plný potenciál. Malcolm X, ve svých mladých letech, byl gangster a drogový dýler. Tupac se mohl vyvíjet přirozeně, ale černoši umírají dřív než dostanou šanci růst.

Coolio
Vím skutečně, že tohle není věcí East Coast/West Coast. To co se stalo, víš, to bylo věcí ulice. Někdy když se zamotáš do nějaký situace, dostaneš se do jiný situace. Tupac byl v tomhle dobrej.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »