PPL (punková provokace lidstva) - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

PPL (punková provokace lidstva) hardcore-punk / Velemín

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

R.I.P. Punková provokace lidstva

Zdar fans po sezení a dávání do kupy pro a proti jsme došli k závěru že P.P.L uložíme ke spánku. Tímhle chceme poděkovat všem za podporu díky za skvělí akce mraky skvělejch lidí a zážitků moc si toho vážíme a nikdy na to nezapomeneme :) ale už ted je jasný že s muzikou nekončíme a určitě časem rozjedeme novej projekt s novou sílou a zkušebnou tak se máte na co těšit a nezapomeňte punková provokace jste a vždycky ste byli hlavně vy fans bez vás by sme byli hovno :) Stay Punx zmrdi!!!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zdenka


Bez profilu

Kolik berete za akci?Líbí se mi to!!!Když tak tady je můj email zdenkasmerakova@seznam.cz ....jinak bylo by to v Šumperku :-)

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »